Preparaty na pasożyty dla psa

Rozwiązaniem może okazać się tabletka, która ma kształt kostki. Twojemu zwierzęciu będzie ona przypominała smakołyk, przez co podanie jej może okazać się znacznie prostsze. Pozbycie się pasożytów jest ważne dla zdrowia zwierząt. Wiemy, jak trudne może być podanie preparatu niektórym psom. Z tego powodu przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę preparatów, wśród których znajdziesz środek, który bez trudu podasz zwierzęciu.

Zapoznaj się z naszym asortymentem, w którym znajdziesz szeroki wybór środków odrobaczających. Pozwolą Ci wyeliminować problem z różnymi robakami, na przykład Ancylostoma caninum, czyli jednym z gatunków tęgoryjców. Dobierz dawkę preparatu do masy ciała zwierzęcia i zadbaj o jego zdrowie dzięki dostępnym u nas środkom. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty, które poradzą sobie z różnymi robakami. Przy pomocy środków wyeliminujesz problem z Toxocara canis, czyli psią glistą.

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

Nie należy podawać jednocześnie z preparatami zawierającymi pochodne piperazyny i/lub organiczny ester fosforanowy. Wszystkie pożyczki pozabankowe Nie należy stosować u psów u których wykazano nadwrażliwość na substancje czynne lub dowolną substancję pomocniczą.

tabletki na odrobaczanie psa gdzie kupić

Jeżeli jesteś właścicielem czworonoga i chcesz dbać o jego dobry stan zdrowia, odrobaczanie psa jest Twoim obowiązkiem. Pamiętaj, że psy to zwierzęta, które niezbyt dbają o swoją higienę. Pasjonują je odchody, podejrzane zapachy, śmieci, pozostałości jedzenia itp. Niestety, są one pełne pasożytów i bardzo łatwo groźne robaki przedostają się do organizmu zwierzęcia. Stąd musisz regularnie sięgać po leki na odrobaczenie psa (np. pasty i tabletki na robaki dla psa). Pamiętajmy, że nie tylko pasożyty wewnętrzne żerują na psach. Od niedawna na rynku znajdują się także tabletki dla psa na kleszcze.

Odrobaczanie psów

Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu. Skontaktuj się z obsługą sklepu,aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki. Po zalogowaniu możesz umieścić i przechowywać na liście zakupowej dowolną liczbę produktów nieskończenie długo.

tabletki na odrobaczanie psa gdzie kupić

Podanie tabletek na odrobaczenie psa zalecane jest także u szczeniaków przed planowymi szczepieniami. W przypadku młodych psów odrobaczanie wykonuje się najczęściej w 2., 4. Tygodniu życia, a następnie po ukończeniu przez nie 3. Należy odrobaczać również suczki przed planowanym kryciem.

Pielęgnacja i zachowanie suki po porodzie oraz w trakcie karmienia szczeniąt

Jeżeli jednak mamy już doświadczenie w tej kwestii, tabletki dla psa na robaki możemy podać samodzielnie. Należy koniecznie zapoznać się z ulotką, w której znajduje się zalecenie dawkowania – najczęściej w miligramach na kilogram masy ciała psa. Bardzo często w dawkowaniu stosowany jest margines błędu, dlatego można zaokrąglać je do min. ¼ tabletki. W razie wątpliwości należy skonsultować się z weterynarzem, który pomoże dobrać dawkowanie w zależności od trybu i warunków życia psa.

 • Pasożyty wewnętrzne są groźne także dla ludzi, którzy od psiaka mogą się zarazić.
 • Pełna zawartość dozownika wystarcza na leczenie dwóch kotów o masie 4kg każdy.
 • Nie należy podawać jednocześnie z preparatami zawierającymi pochodne piperazyny i/lub organiczny ester fosforanowy.
 • Embonianu pyrantelu co odpowiada 1 tabletce na 4 kg m.c.
 • Oferujemy preparaty na robaki dla psa w wieku szczenięcym i dorosłego osobnika różnego pod względem wielkości i wagi.

Nie ma potrzeby głodzenia zwierzęcia w trakcie leczenia. Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć. Przed stosowaniem u zwierząt w złym stanie ogólnym lub wskazujących objawy silnego zarobaczenia, należy zwrócić się o poradę lekarza weterynarii. Nie stosować u szczeniąt przed ukończeniem drugiego tygodnia życia. Nie stosować u suk w pierwszych dwóch trymestrach ciąży.

Akcesoria do ogrodu

Preparat podaje się jednorazowo, najlepiej w kawałku mięsa, kiełbasy lub Wszystkie pożyczki pozabankowe innego smakołyku. Można go też dzielić, rozgniatać i mieszać z karmą.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Zamawiając produkt wyrażasz zgodę na złożenie w Twoim imieniu dyspozycji zlecenia odbioru przez wybraną firmę kurierską.

KARMY DLA PSÓW

Twój pies schrupie Drontal – solo, bądź wymieszany z jedzeniem. To zdecydowanie najbardziej smakowity wybór na robaki! Ponieważ, jak pokazują badania, aż 9 na 10 psów zjada Drontal Dog Flavour chętnie. Można jednak oszczędzić mu tego, stosując się do kilku zasad.

Jak się odrobaczyć bez recepty?

W chwili obecnej bez recepty dostępny jest tylko 1 substancja czynna, która działa przeciwko pasożytom — pyrantel. Działa on poprzez zablokowanie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego pasożytów bytujących w świetle przewodu pokarmowego. Jest on skuteczny w przypadku robaków obłych, a w szczególności tyczy się to owsików.

Pełna zawartość dozownika wystarcza na leczenie psa o masie 15 kg. Dozownik zaopatrzony jest w podziałkę, umożliwiającą podział jego objętości na 10 części, co oznacza, że jedna część wystarcza na odrobaczanie psa o masie 1,5 kg.

Tabletki na odrobaczanie dla psów

Odrobaczające preparaty przydadzą się zwierzętom, które podczas spaceru nieustannie wyszukują resztki i niestety często zjadają to, czego nie powinny. Do zarażenia może też dojść podczas wylizywania przez psa łap po spacerze. Jeśli planujesz przyjąć pod swój dach czworonożnego przyjaciela, najpewniej konieczne będzie odrobaczenie go. Wybierz więc preparat, który poradzi sobie z różnymi robakami, na przykład niebezpiecznym tasiemcem Dipylidium caninum czy bąblowcem wielojamowym Echinococcus multilocularis.

U psów przewlekle chorych lub znacznie osłabionych stosowanie środków na odrobaczanie należy skonsultować z weterynarzem. Pamiętaj, by dostosować dawkowanie produktu do wielkości i wagi twojego pupila. Sprawdź, jaka dawka preparatu rekomendowana jest na 1 kg masy ciała psa. Podawaj tabletki zawsze zgodnie z zaleceniami producenta lub według wskazań lekarza weterynarii. Niektóre dostępne produkty nie nadają się do stosowania u ciężarnych suczek oraz szczeniąt – upewnij się więc, czy możesz podać je swojemu podopiecznemu.

Preparaty na pasożyty dla psa

Oferujemy wyłącznie sprawdzone tabletki na odrobaczenie dla psów od najlepszych producentów. https://imochi.vn/kiedy-poda-leki-na-odrobaczenie-kota/ Inwazje pasożytnicze to powszechna przyczyna psich problemów zdrowotnych.

 • Drontal Dog Flavour to tabletki w kształcie kosteczki o aromacie mięsnym – bardzo smaczne, dlatego podanie ich jest jeszcze łatwiejsze.
 • Nie ma potrzeby stosowania głodówki przed i po podaniu.
 • Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć.
 • Jeśli więc pojawi się u kilkutygodniowego maluszka, warto od razu skonsultować psiaka z lekarzem.

Działanie obroży Foresto jest wydłużone I chroni psa przez 8 kolejnych miesięcy, dodatkowo obroża jest bezwonna I bezzapachowa, bezpieczna dla dzieci. Pełna zawartość dozownika wystarcza na leczenie dwóch kotów o masie 4kg każdy. Podziałka zaznacza 8 części, co znaczy, że jedna część wystarcza na odrobaczenie kota o masie 1 kg. Bezpieczeństwo produktu leczniczego weterynaryjnego stosowanego u kotek w pierwszych dwóch trymestrach ciąży nie zostało określone. Po każdorazowym podaniu preparatu należy umyć ręce.

Poznaj wszystkie produkty Drontal i sprawdź gdzie możesz je kupić. Drontal Dog Flavour to tabletki w kształcie kosteczki o aromacie mięsnym – bardzo smaczne, http://homesearch.ph/pko-bp-zmiany-w-bankowoci-ipko-teraz-w-prostszy/ dlatego podanie ich jest jeszcze łatwiejsze. Prawdopodobnie Twój czworonożny przyjaciel myśli, że to smakołyk, dlatego tak chętnie ją zjada.

 • Wyrażam zgodę na bezpłatną publikację zdjęć mojego zwierzęcia (również bez podania nazwiska) w publikacjach Fera.pl zarówno on-line jak i off-line.
 • Z powodu istnienia ryzyka reinfekcji zwierzęta należy odrobaczać co 3 miesiące.
 • Składniki te wykazują wysoką aktywność przeciwrobaczą – powodują śmierć dojrzałych i larwalnych form pasożytów, uniemożliwiając im dalszy rozwój.
 • Gdy piesek będzie miał ukończone 6 miesięcy, w kwestii odrobaczania traktuje się go już jak dorosłego.

Odrobaczenie psa powinno się przeprowadzać 3-4 razy w roku poprzez podanie mu specjalnych tabletek. Tabletka na odrobaczenie psa Cestal przypada na każde 10 kg wagi zwierzęcia. Z tabletkami Cestal dawkowanie jest więc niezwykle proste, należy po prostu znać wagę swojego pupila. Lek na odrobaczenie psa Cestal dostępny jest bez recepty lekarza weterynarii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *